הפודקסט החדש שלנו
יישום אנשים ותוצאות מתמחה בפיתוח והנחייה של סדנאות משחקי עסקים לפיתוח חשיבה עסקית בחברות. במהלך הסדנאות המשתתפים מתנסים בסימולציות ותרחישים מעשיים במגוון רחב של נושאים בתחומים פיננסיים וארגוניים, כדוגמת: ניתוח דוחות כספיים, העצמה ופיתוח של חשיבה עסקית, תכנון ארוך טווח, תכנון תקציבי, ניהול המשאב האנושי ועוד. הסדנאות מדמות מהלכים עסקיים ותחרותיים המתרחשים באופן תדיר בסביבת העבודה על ידי סימולציה מאתגרת המועברת בדרך חווייתית. הסדנאות פותחו על ידי חברות ההדרכה הגלובליותAndromeda Simulations International , Simdustry ו-Ability מגרמניה וארה"ב, והן מתאימות לעובדים ומנהלים בכל דרגי הארגון: עובדים, מנהלים בדרג ראשון, עתודות ניהוליות, מנהלי תחומים, מנהלים בכירים וחברי הנהלה ודירקטוריון. כל הסדנאות ניתנות ליישום ולהטמעה בארגון כחלק מתוכנית לפיתוח ולהכשרת עובדים ומנהלים או כמוצר עצמאי להכשרה ולהדרכה.
1
MaxEmize
MaxEmize היא הסדנא חדשנית, המבוססת על העקרון של "למידה בשלבים". היא מיועדת לעובדים ומנהלים בדרג ראשון ועתודות לניהול בדרג ראשון במטרה להרחיב את ידיעתם ובקיאותם בשפה העסקית והפיננסית.
הסדנא מדמה ניהול של חברה עסקית, ועוסקת בנושאים במכלול הנושאים הקשורים בניהול חברה לרבות: שיווק, מכירות, מחקר ופיתוח, תפעול, כספים וניהול המשאב האנושי.
MaxEmize
Business Challenge
2
Business Challenge
סדנת Business Challenge היא סדנה ממוחשבת חדשנית, המיועדת למנהלים ומומחים מקצועיים המעוניינים להרחיב את ידיעתם ובקיאותם בשפה ובמיומנויות עסקיות.
הסדנה עוסקת בחיזוק המושגים העסקיים וחידוד התהליכים היוצרים ערך לחברה, וכן בהנחלת הידע הנדרש להבנת פעילות עסקית לאורך זמן. במהלך הסדנה מתמודדים המשתתפים עם מכלול ההיבטים העסקיים שבניהול חברה, החל בנושאי תכנון ארוך טווח, תכנון תקציבי ועמידה ביעדים, דרך יישום התוכנית עסקית בהיבטי פיתוח וייצור, מימון, שיווק, מכירות ולוגיסטיקה, וכלה בהתמודדות עם שינויים ומצבי אי ודאות.
מאפייניה הייחודיים של סדנת Business Challenge מאפשרים למשתתפיה לנהל תכנון מורכב במספר רב של משתנים, תוך קבלת פידבק מיידי בתום כל סימולציה של מהלך עסקי.
3
Enterprise Challenge
סדנת Enterprise Challenge היא הסדנא המתקדמת, המיועדת למנהלים במטרה להרחיב את ידיעתם ובקיאותם במיומנויות עסקיות מתקדמות ואסטרטגיות.
הסדנא מדמה באופן ראלי התמודדות ניהולית משולבת: השגת צמיחה ורווחיות בשוק תחרותי מחד והתמודדות עם ניהול ממשקים פנימיים מורכבים בסביבת ארגונית גדולה.
Enterprise Challenge
Executive Challenge
4
Executive Challenge
Executive Challenge מדמה סביבת מעבדה למנהלים ומסייעת להבנת דינמיקה ארגונית והזדמנויות לצמיחה. בסימולציה מנהלים נכנסים ל"תא הטייס" של החברה שלהם, ומקבלים החלטות ברמה האסטרטגית, מנהלים משאבים משותפים (תקציב, משאבי אנוש ולוחות זמנים) תוך תלות הדדית בממשקים בארגון ותוך התמודדות עם אירועים בלתי צפויים.
Executive Challenge מעודדת ומפתחת מודעות ניהולית, מאתגרת שיתוף פעולה בין יחידות, מצויינות תפעולית וחשיבה אסטרטגית.
5
Business Basic
סדנת Business Basic מיועדת לעובדים ומנהלים בדרג ראשון ועתודות לניהול בדרג ראשון במטרה להרחיב את ידיעתם ובקיאותם בשפה העסקית והפיננסית.
הסדנה עוסקת בהכרת מושגי יסוד עסקיים וחשבונאיים הנחוצים להבנת תהליכים עסקיים בארגון וכן לשיפור האפקטיביות של תוכניות עבודה עסקיות.
סדנת Business Basic (הקרויה במקור: (Income outcome הינה פרי פיתוח של חברת Andromeda Simulations International האמריקאית, והיא מכשירה מדי שנה אלפי מנהלים בארגונים מובילים רבים ברחבי העולם.
Business Basic
Business Advanced
6
Business Advanced
סדנת Business Advanced מיועדת למנהלים בדרגי ביניים, מנהלים בכירים ללא רקע פיננסי ועתודות לניהול בכיר במטרה להרחיב את ידיעתם ובקיאותם בשפה ובמיומנויות עסקיות לטווח ארוך.
הסדנה עוסקת בהכרת מושגי יסוד עסקיים ובהנחלת הידע הנדרש להבנת פעילות עסקית לאורך זמן. במהלך הסדנה מתמודדים המשתתפים עם מכלול ההיבטים העסקיים שבניהול חברה, החל בנושאי תכנון עסקי ארוך טווח, תכנון תקציבי ועמידה ביעדים, דרך יישום התוכנית העסקית בהיבטי פיתוח וייצור, מימון, נושאי שיווק ומכירות ולוגיסטיקה, וכלה בהתמודדות עם שינויים ומצבי אי ודאות.
לסדנא שתי גרסאות - גרסא לחברות היי-טק ושרותים וגרסא לחברות תעשיה ומסחר
7
Management Challenge
סדנת Management Challenge היא סדנא ייחודית מבוססת סימולציה המיועדת למנהלי צוות בתחילת דרכם. הסדנה מספקת הזדמנות לחקור, לתרגל ולצבור ניסיון במיומנויות הניהוליות המניעות הצלחה. הסדנה ממנפת אינטראקציות בין המשתתפים בכדי לעורר דיון סביב חוויות ניהול בעולם האמיתי. ההתנסות בסדנא מספקת גם משוב בזמן אמת על יכולות הניהול שפותחו והוצגו על ידי המשתתפים.
בדיוק כמו בעולם האמיתי, משתתפי הסדנה מאזנים את הצורך להשיג תוצאות לטווח הקצר מול המטרות לטווח הארוך באמצעות טיפוח ההון האנושי . לאורך כל הסימולציה, מנהלים לומדים כיצד להתמודד עם שיחות מאתגרות ואופייניות עם עובדים ישירים, על ידי התבוננות בדוגמאות בתרחישים מבוססי וידאו ותרגול במשחקי תפקידים.
Management Challenge
SimTalent
8
SimTalent
הסדנא היא פתרון הדרכתי להעברת אחריות לפיתוח העובדים, ממשאבי אנוש למנהלים הישירים, ייחודה של הסדנא היא ביכולת ההתאמה לפרופיל העובדים בחברה, לסט הכלים והאירועים הייחודים לכל חברה.
9
SimSale
הסדנא היא פתרון יצירתי לכל אנשי המכירות אשר מתמודדים עם סוגיית המחיר בתהליך המכירה, עוצמתה של הסדנא מתבססת על שימוש במטריצת ערך לקוח המאפשרת למתמודדים לערוך מיפוי של קהל הלקוחות, לבנות סט כלים ייחודי למציאות העסקית בה הם פעולים, תוך התאמה עסקית ייחודית לכל סוג של חברה
SimSale
Business Intro
10
Business Intro
סדנת Business Intro היא התנסות קצרה וחווייתית המיועדת להעשיר את הידע וההבנה העסקית של המשתתפים.
הסדנה מתאימה למפגשים מרובי משתתפים (כנסי לקוחות, מנהלים ועובדים) במסגרתה נערכת סימולציה קצרה של ניהול עסק.
סדנת Business Intro (הקרויה במקור: (Finance Frenzy הינה פרי פיתוח של חברת Andromeda Simulations International האמריקאית, והיא מכשירה מדי שנה אלפי מנהלים בארגונים מובילים רבים ברחבי העולם.
11
סדנאות מותאמות אישית
לא מצאת את הסימולציה אשר חפשתם? רוצים לבנות סימולציה מותאמת עבורכם?
נשמח להעמיד לרשותכם את הידע, הניסיון ויכולות הפיתוח שלנו בבנית סימולציות ייחודיות,
המותאמות למציאות ולצרכים המדוייקים של כל החברה.
מחפשים פתרון גלובלי? חברת Simduatry אותה אנו מייצגים בישראל מתמחה מעל ל 20 בבנית סימולציות מותאמות אישית,
באמצעותה נוכל לספק לכם מענה מושלם לדרישות ההדרכה שלכם בארץ ובעולם
סדנאות מותאמות אישית
סדנאות משחקי עסקים וירטואליות
12
סדנאות משחקי עסקים וירטואליות
סדנאות משחקי עסקים הן פתרון מושלם לעובדים מהבית,
בין אם אתם מחפשים פתרון לכל עובד בנפרד או למספר עובדים, הסדנאות הוווירטואליות הן פתרון מושלם עבורכם.
Business Challenge מאפשרת למשתתפים לנהל חברה בתהליך של תחרות מול עמיתים אחרים או מול מחשב.
contact
צרו קשר
נשמח לעמוד לרשותכם בכל פנייה או שאלה בתחומי פעילותנו
אנא מלאו את הטופס וניצור אתכם קשר בהקדם
כל הזכויות שמורות ישום – אנשים ותוצאות 2024